Acest site este cofinantat din Fondul Social European prin Programul Operational Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013

Echipa proiectului

  • Magdalena Cringasu
    Manager proiect magda.crangasu@uefiscdi.ro

  • Monica Cruceru
    Manager adjunct proiect monica.cruceru@uefiscdi.ro

  • Paul Temple
    Coordonator WP2 P.Temple@ioe.ac.uk

  • Cezar Scarlat
    Coordonator WP3 cezarscarlat@yahoo.com

  • Constantin Bratianu
    Coordonator WP4 cbratianu@yahoo.com

  • Emilia Dumitras
    Manager financiar emilia.dumitras@uefiscdi.ro

  • Elena Gica
    Manager resurse umane elena.gica@uefiscdi.ro

  • Daniel Mitroi
    Coordonator IT daniel.mitroi@uefiscdi.ro

  • Irina Bitescu
    Asistent proiect irina.bitescu@uefiscdi.ro

  • Adriana Rotar
    Asistent proiect adriana.rotar@uefiscdi.ro

  • Calin Gabriel
    Asistent pachet de lucru gabriel.calin@uefiscdi.ro

  • Ioana Miron
    Asistent pachet de lucru ioana.barda@gmail.com

  • Maria Luiza Enaru
    Expert comunicare luiza.enaru@uefisdi.ro

  • Mihaela Anca Damian
    Expert organiz.evenimente mihaela.damian@uefisdi.ro

  • Dragos Ciripoiu
    Asistent pachet de lucru dragos.ciripoiu@uefiscdi.ro

  • Cristina Barbu
    Asistent pachet de lucru cristina.barbu@uefiscdi.ro

  • Elisabeta Mitroi
    Expert WP6 elisabeta.mitroi@uefiscdi.ro

Calendar evenimente

decembrie 2017
LMaMiJVSD
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Inscriere newsletter